MÖBLER / Bord / Slagbord 13442066
nr 1344 2066
Slagbord
1800-tal. Bredd: 106, djup: 42 cm, höjd: 79 cm, slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:14:34
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr